prohlédnout si ambulanci ×

O ambulanci

NH Hospital a.s. – gynekologická ambulance provozovaná na Praze 2, navazuje na historii společnosti Gynekologická praxe Rotta-Bednář s.r.o. která byla založena v září 1993 jako jedna z prvních privátních gynekologických praxí v Praze. Je nestátním zdravotnickým zařízením, která poskytuje smluvní služby v oboru gynekologie a porodnictví.

S naším zařízením spolupracuje okolo 10 lékařů - smluvních partnerů z různých oborů včetně gynekologie a porodnictví, 3 zdravotní sestry - specialistky a další spolupracovníci z oblasti technických služeb.

Naše ambulance poskytuje zdravotní služby v širokém spektru celého oboru v prostředí rozdílném od standardních zdravotnických zařízení jak ve vybavení, tak v délce denního provozu ambulance, s možností využití následných ambulantních konsiliárních služeb i využití zdravotní péče v lůžkových zařízeních.

Naše privátní pracoviště poskytuje odborné služby na základě nejnovějších poznatků lékařské vědy, přičemž se nebráníme ani netradičním postupům, včetně psychosomatické medicíny a fytoterapie (nikoli však primárně alternativní) v prostředí odpovídajícím stavebně a hygienicky náročným požadavkům EU (klimatizace, osvětlení, sociální zařízení, vyšetřovací přístroje). Personál tohoto zařízení má nejvyšší možné vzdělání v oboru. Všichni zde pracující lékaři mají atestaci II. stupně v oboru, s dlouholetou praxí v nemocničním i ambulantním zařízení.

Vybavení ambulance

Obě ambulance jsou vybaveny polohovacími gynekologickými lůžky zn. Golem, fy RQL. videokolposkopy fy Optomic v každé ambulanci je umístěn ultrazvukový přístroj fy Samsung - vyšší a vyšší střední třídy, dále vysokofrekvenční eletrochirurgický přístroj fy SMT. Všechny pracoviště jsou propojeny PC sítí s programem PC doktor.

Pojišťovny 

Ambulance má smlouvy s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 209, 211 a 213.